Registrácia

Registrácia na Katolícku pútnicku konferenciu Nove svitanie 2021 je možná len online. Začne 13. júna a končí 2. júla 2021 alebo naplnením počtu účastníkov, ktorý je tento rok z pandemických opatrení 250 osôb (okres Trenčín bude v žltej farbe podľa Covid semaforu) alebo 500 osôb (okres Trenčín bude v zelenej farbe podľa Covid semaforu) Z tohto dôvodu nieje momentálne možné registrovať sa len na časť konferencie.

Tento rok pravdepodobne nebude možná registrácia na mieste – je nutná online registrácia vopred, a len na celý čas konferencie.

Na základe komunikácie s RÚVZ ohľadom hygienických opatrení vás chceme informovať o nových dôležitých skutočnostiach, ktoré je potrebné zvážiť pred registráciou:
Bude nevyhnutné, aby sme pri každom jednom vstupe do areálu konferencie vyžadovali potvrdenie o negatívnom teste (antigénový test nie starší ako 24 h, PCR/LAMP test nie starší ako 72 h). Test je možné nahradiť potvrdením o očkovaní (aspoň 21 dní od 1. dávky vakcíny, ale nie viac ako 90 dní pokiaľ ide o 2-dávkovú vakcínu a 2. vakcína ešte nebola podaná) alebo o prekonaní COVID-19 pred nie viac ako 180 dňami. Od detí do 10 rokov sa žiadne potvrdenie nevyžaduje. V praxi to znamená, že ak budete po celý čas konferencie stanovať a neopustíte areál (ktorý bude výrazne menší ako počas predchádzajúcich ročníkov, z dôvodu novej cyklotrasy), stačí vám preukázať sa príslušným potvrdením v deň príchodu. Ak budete na konferenciu dochádzať, musíte sa preukazovať pri každom jednom príchode. Využiť budete môcť mobilné odberové miesta v Trenčíne alebo v Skalke nad Váhom (2 min autom, 15min pešo z miesta konferencie), kde sa antigénové testy vykonávajú na počkanie a bezplatne (bezbolestne zo špičky nosa, máme to vyskúšané). Okrem negatívneho testu bude potrebné dodržiavať aj ďalšie hygienické nariadenia súvisiace s hromadným podujatím, vrátane nosenia rúšok počas celého trvania konferencie, a to aj v exteriéri. Priateľom z Českej republiky odporúčame pozorne sledovať aj vývoj na hraniciach a podmienky vstupu na Slovensko. Na konferencii bude celý čas prítomný doktor, ktorý bude pravdepodobne pomáhať aj s testovaním.
Konferencia je klasifikovaná ako hromadné podujatie so stravovaním, čo na základe Covid automatu v prípade aktuálnej žltej farby pre okres Trenčín znamená maximálne 250 účastníkov (vrátane hostí a organizátorov)

Registrácia bude opäť spustená v pondelok 28. júna. Kto sa nezmestí do počtu 250 osôb bude zaradený ako náhradník. V prípade, že bude Trenčín počas celej konferencie v zelenej farbe v rámci Covid semaforu, bude umožnený vstup všetkým náhradníkom.

Registrácia

Celkový počet prihlásených účastníkov

0 500

Z toho počet prihlásených účastníkov na detský program

0 50

Príspevky za konferenciu

Odporúčaný dobrovoľný príspevok za konferenciu sme tento rok stanovili nasledovne:

Dospelá osoba: 50 €
Dieťa od 5 rokov: 35 €
Dieťa do 4 rokov: zdarma

Príspevok za stravu:

Raňajky: 1.8 € / bežná porcia, 0.9 € / polovičná porcia
Obed: 4.7 € / bežná porcia, 2.8 € / polovičná porcia
Večera: 3.6 € / bežná porcia, 2.1 € / polovičná porcia


Chceme Vám pripomenúť, že tak ako po minulé roky, je možnosť prispieť na príspevok pre tých, ktorí si z finančných dôvodov nemôžu dovoliť účasť na konferencii. Samozrejme, platí to i naopak – ak by Vám finančné dôvody znemožňovali účasť na Novom svitaní, dajte nám o sebe vedieť, pokúsime sa Vám vyjsť v ústrety.

Jedálny lístok

SOBOTA:

Večera:
Rizoto so zeleninou a kuracím mäsom (1)

NEDEĽA:

Raňajky:
Švédske stoly (saláma, syr, maslo, zelenina, müsli, mlieko,..)

Obed:
Jarná zeleninová polievka s lievankou (1,3,9)
Kurací rezeň, varené zemiaky (1,3,7)

Večera:
Halušky s kapustou a slaninkou (1,3,7)

PONDELOK:

Raňajky:
Švédske stoly (saláma, syr, maslo, zelenina, müsli, mlieko,..)

Obed:
Brokolicová mixovaná polievka so zemiakmi (bez mlieka) (1)
Bravčové mäso na šťave, ryža s hráškom (1)

Večera:
Obložená bageta s maslom (šunka, syr, zelenina) (1,3,7)

UTOROK:

Raňajky:
Švédske stoly (saláma, syr, maslo, zelenina, müsli, mlieko,..)

Obed:
Šošovicová polievka na sladko (1)
Kuracie soté s kukuricou, ryža

Večera:
Cestoviny s bolonskou omáčkou (1,3,7)

STREDA:

Raňajky:
Švédske stoly (saláma, syr, maslo, zelenina, müsli, mlieko,..)

Obed:
Guláš, chlieb (1,3,7)
Balíček na cestu (horalka+jablko)

POZNÁMKA:

Stravu si môžete objednať aj ako bezlepkovo-bezlaktózovú zakliknutím príslušného poľa v registračnom formulári.

ALERGÉNY:

1. Obilniny obsahujúce lepok ( t.j. pšenica, raž, jačmeň, ovos, špalda, kamut alebo ich hybridné odrody ).
3. Vajcia a výrobky z nich.
7. Mlieko a výrobky z neho.
9. Zeler a výrobky z neho.