Svedectvá

Svedectvo o uzdravení

Svedectvo o uzdravení

Od admin v Svedectvá dňa 1. apríla 2017

Už 5 rokov sa liečim na coxartrózu.

V poslednej dobe sa mi zdravotný stav zhoršil natoľko, že som nemohla prejsť peši ani 20 minút do práce. V práci, doma, na záhrade som sa ešte dokázala pohybovať, ale rovná chôdza mi robila problémy. Dokonca som si kúpila skladaciu barličku. Z toho dôvodu som bola nútená začať chodiť do práce autom.

19.6.2014 – štvrtok – (sv. Božieho tela a krvi JK) som požiadala ortopéda u ktorého sa liečim, aby mi dal doporučenie na operáciu bedrového kĺbu – endoprotézu, že už nemôžem vydržať bolesti.

Po RTG vyšetrení mi lekár povedal, že niečo na snímku mám, že to musí konzultovať s röntgenológom, a vo FN. Keď som sa spýtala, že čo tam je – tak povedal, že nejaký výrastok na krčku stehennej kosti.

24.6.2014 – utorok – (sv. Jána) som sa dozvedela, že podľa popisu röntgenológa mám nález – (Nehomogénna opacita priemeru 19 mm prítomná mediálne od troch. minor fem. Dx. Tumoroidná lézia v mäkkých tkanivách. Dop. Doplniť CT ev, MR kran. ½ stehna.) – 19 mm tumoroidná lézia

30.6.2014 a 1.7.2014 – pondelok + utorok – som sa popoludní zúčastnila modlitieb za uzdravenie na Konferencii Nového svitania pod Skalkou v Trenčíne.

Na ďalší deň

2.7.2014 – streda – 14. deň – som bola na MRI vyšetrení, kde v popise je uvedené – bez dôkazu TU lézie.

V popise na MRI mi zostala coxartróza gr. II/III, ale silné bolesti na 80% okamžite ustúpili, aj keď slabšie bolesti a krivkanie, prislúchajúce coxartróze pretrvávajú.

Odborné nálezy som konzultovala so štyrmi kresťanskými lekármi – zázraky sa dejú…

O akcii Nového svitania som sa dozvedela náhodou, aj keď verím, že náhody neexistujú… vždy sme tam, kde nás pozve Pán!

Na MZU som sa zúčastňovala aj v minulosti. Keď som mala 44-48 rokov som bola uzdravená z iných vážnych zdravotných problémov. Vždy som verila a dúfala v uzdravujúcu moc Ježiša Krista, ďakujem Ti Pane, že ma miluješ a uzdravuješ, a že je to Tvoja vôľa!

Tento raz som už nepanikárila, bola som ochotná prijať akúkoľvek diagnózu, veď mám už svoj vek, no cítila som úžasný pokoj a odovzdanie do Božej vôle, a to bolo veľmi dobré… pre mimoriadne rýchle uzdravenie!

Chválim Pána, lebo je dobrý a jeho milosrdenstvo trvá naveky. Ďakujem Ti Pane, že ma miluješ a uzdravuješ. Dôverujem Ti, a odovzdávam svoj život.

Dagmar z Trenčína